Dřevěné kostky Wooden Toy Blocks Eichhorn barevné 85 dílů v různých tvarech od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné kostky Wooden Toy Blocks od německého výrobce Eichhorn představují skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců, které mají rády skládačky z kostek. Bohatá souprava s 85 barevnými kostkami různých tvarů pomůže chlapcům a dívkám poskládat množství krásných staveb. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Stylové kostky v pestrých barvách vnesou do dětského pokojíčku tvůrčí a radostnou atmosféru. Jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Německý design a vysoká kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahrají se s nimi i několik děti, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary a barvy. Nadčasové kostky umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Také si rozvíjejí estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • sada 85 dřevěných kostek
  • syté barvy
  • německý design a kvalita
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení12*19*24 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,90 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.