Dřevěné kostky stavební Wooden Construction Kit Eichhorn přírodní dřevo 200 dílů od 2 let

Popis produktu

Dřevěné kostky stavební Wooden Construction Kit od německého výrobce Eichhorn je výborný dárek pro všechny šikovné děti od 2 let, které si rády hrají s kostkami a budují z nich různé stavby. Bohatá 200dílná sada obsahuje stavitelské přírodní kostky, se kterými si dítě bude moci postavit budovy podle návrhů a později si vymýšlí vlastní stavební projekty a realizace. Naplno si přitom procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Kostky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Přicházejí v praktickém boxu se šňůrkou, takže se dají snadno uskladnit a přenášet.

Německý design a nejvyšší kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik děti, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se pracovat s různými tvary. Nadčasové kostky ve stejném tvaru umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Také si rozvíjejí estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, získávají zdravé sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva zaručují dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 200dílná sada přírodních kostek
  • německý design a kvalita
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EUněmecký výrobce Eichhorn
  •  vhodná od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení13*24*31 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,37 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.