Dřevěné kostky barevné Coloured Wooden Blocks Eichhorn různé tvary 100 kusů velikost 25 mm od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné kostky Coloured Wooden Blocks od německého výrobce Eichhorn potěší všechny děti od 1 roku skvělou soupravou 100 kostek o velikosti 2,5 cm. Bohatá sada obsahuje moderní kostky v pestrých barvách, které probudí v dětech kreativní myšlenky a nápady. Při hře si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Kostky jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, takže vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Přicházejí v praktickém boxu se šňůrkou, takže se dají snadno uskladnit a přenášet.

Německý design a nejvyšší kvalita dřevěných kostek podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu. Zahraje si s nimi i několik dětí, sourozenci a kamarádi. Hra s kostkami Eichhorn pomáhá dětem zlepšovat technickou představivost, učí se rozlišovat nové tvary. Stylové kostky v různých tvarech umožňují dětem objevovat každý den nové herní možnosti. Také si rozvíjejí estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, získávají zdravé sebevědomí po každé dokončené stavbě. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva zaručuje dětem při hře bezpečnost. Souprava kostek je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 100dílná sada barevných kostek
  • německý design a kvalita
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý výrobce Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry balení14*25*27 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,68 kg
Note100% FSC recycled
Velikost kostky25 mm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.