Dřevěné kostky Lesní zvířátka Baby Forest Janod pohádkové 4 ks od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné pohádkové kostky Lesní zvířátka Baby Forest tvoří pěknou dřevěnou soupravu 4 kostek, která je vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěné kostky z dílny francouzských designérů v pěkných barevných odstínech s obrázky lesních zvířátek si získají pozornost dětí. Dítě si může poskládat 6 různých obrázků s rozměry 9*9*4,5 cm, na nichž jsou vyobrazeny lesní zvířátka: liška, medvěd, srneček, zajíček, pejsek a kočička. Dítě poskládané první obrázky může pojmenovat, napodobit zvuk zvířátka nebo si můžete spolu s ním zahrát jednoduchou hru, kde se děťátko snaží poskládat obrázek podle vysloveného slova. S dřevěnou sadou kostek dítě poznává barvy, tvary, zvířátka, učí se připojit k vyslovení slovu obrázek nebo naopak obrázek pojmenuje. Sada dřevěných kostek pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím po sobě, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně bezpečných barev a laků. Potěšte své nejmenší dětičky touto jedinečnou hračkou.

Dřevěné hračky Janod s francouzským designem mají edukační charakter, jsou vhodné pro dětičky od jednoho roku, jejich povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové. Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Společnost Janod přináší na trh kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře.

Vlastnosti

 • dřevěná souprava barevných kostek s jemným povrchem
 • 4 kostky, 6 motivů Lesní zvířátka
 • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
 • rozměry 9*9*4,5 cm
 • v pestrých barvách, které děti zaujmou
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou tvořivost, inteligenci, logické myšlení
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu9*9*4,5 cm
Rozměry balení11*5*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,25 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné