Dřevěné korálky na navlékání Princezna Janod v dóze 250 korálků od 5 let

Popis produktu

Sada dřevěných korálků na navlékání Princezna v dóze ve tvaru srdíčka je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro dívky od 5 do10 let. Hračka dřevěné korálky s úžasným francouzským designem v jemných barvách a korálky ze dřeva v různých tvarů je jako stvořená pro výrobu vlastních originálních šperků. Sada dřevěných korálků v krabičce ve tvaru srdíčka obsahuje 250 dřevěných korálků, jehlu a barevné šňůrky na navlékání. Dřevěná navliekačka je ideální pro všechny kreativní děti, které se nejen rády hrají, ale také vytvářejí a vymýšlejí nové veci. Této zajímavé hračce neodolá žádná malá parádnice, protože pomocí ní může vytvářet různé náhrdelníky a zabaví se s ní na dlouhou dobu.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny hračky francouzské firmy Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Prostřednictvím dřevěných korálků se rozvíjí jemná motorika, děti se učí pojmenovávat barvy. Je to hra na rozvoj koncentrace, představivosti, koordinace oko-ruka, s krásným náhrdelníkem na konci. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, koordinace, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Navliekačka pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev, v krásné a praktické dóze, aby byly všechny korálky pohromadě.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. V nabídce této francouzské značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičov.Drevo na hračkách je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Dřevo je na hračkách Janod ošetřeny tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Vlastnosti

  • sada 250 dřevěných korálků v dóze ve tvaru srdíčka
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 5 do 10 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, kreativity, koordinace oko-ruka
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu23*5*20
Rozměry balení23*5*19 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,35 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...