Dřevěné korálky v kyblíku Wooden Beads in Bucket Eichhorn s doplňky 800 dílů od 4 let

Popis produktu

Dřevěné korálky v kyblíku Wooden Beads od německého výrobce Eichhorn je skvělý dárek pro všechny šikovné děti od 4 let, které rády skládají a vyrábějí nové věci. Vynikající 800dílná sada obsahuje šňůrky a pestrobarevné korálky, se kterými si děti otestují své dovednosti a schopnosti při výrobě vlastních originálních šperků. Dřevěné korálky jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva, přinesou dětem originální spojení s přírodou. Syté barvy na korálků povzbuzují dětskou fantazii a představivost, získávají cit pro design a estetiku.

Kreativní sada přichází v průhledném kyblíku s rukojetí, dá se snadno přenášet a dětičky se naučí po každé hře uklidit nepoužité korálky na místo. Děti si zahrají na návrhářů šperků, naučí se vyrábět vlastní módní doplňky, náramky, náhrdelníky a svými vlastnoručně vyrobenými šperky potěší i své blízké. Hravým způsobem si zlepšují jemnou motoriku, soustředěnost a neustále objevují nové možnosti při výrobě šperků. Kreativní sada je vhodná i do předškolních zařízení.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení10*10*8 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,19 kg
Note800 pcs.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.