Dřevěné korálky na navlékání Wooden Bead Set in Bucket Eichhorn různých barev a tvarů, se šňůrkou a ukončením cca 360 dílů od 4 let

Popis produktu

Perfektní kreativní sada na navlékání dřevěných korálků Wooden Bead Set od německého výrobce Eichhorn potěší všechny šikovné děti již od 4 let. Bohatá 360dílná sada obsahuje šňůrky, ukončení a dřevěné korálky různých tvarů a barev, se kterými si děti otestují své dovednosti a schopnosti při výrobě vlastních originálních šperků. Dřevěné korálky jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva, přinesou dětem originální spojení s přírodou. Pestré barvy na korálků povzbuzují dětskou fantazii a představivost, získávají cit pro design a estetiku. Kreativní sada přichází v praktickém průhledném kyblíku s rukojetí, takže se dá snadno přenášet.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení10*10*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,39 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.