Dřevěné kolejnice Story Set Janod s trojarkádovým mostem

Popis produktu

Janod dřevěný most s třemi arkádami a kolejnicemi je velmi atraktivní součást vláčkové dráhy, která udělá hru dětí ještě více zábavnější. Trojarkádový dřevěný most s kolejnicemi je kompatibilní se všemi vláčky a kolejnicemi ze série dřevěných hraček Story Set, a tak si dítě může vybudovat vlastní malé městečko s velkou železniční tratí. Most s kolejemi jednoduchým způsobem připevníte k jakýmkoli kolejnicím ze série Story Set od Janod. Při hře s vláčkodráhy si dítě osvojuje principy dopravních pravidel. Díky kompatibilním kolejnicím si může rozšířit kteroukoli vlakových drah Story Set.

Dřevěná hračka je vhodná pro děti od 3 let. Povrchová úprava dřevěných hraček Janod je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Dřevěný most s třemi arkádami a kolejnicemi je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dřevěné kolejnice s výhybkou

Francouzská společnost Janod je známá pestrou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy.

Vlastnosti

  • dřevěný most s arkádami
  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • vhodné pro děti od 36 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu46*4*7,5 cm
Celková délka46 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...