Dřevěné kolejnice Story Set Janod s kruhovým objezdem

Popis produktu

Janod dřevěné kolejnice s vlakovým objezdem je velmi atraktivní součást vláčkové dráhy Story Set, která udělá hru dětí ještě více zábavnější. Dřevěný kruhový přechod umožňuje připojit až 8 kolejnic a vytvořit tak komplikovaný železniční uzel. Tento zajímavý doplněk k dřevěným vláčkodráhám je kompatibilní se všemi vláčky a kolejnicemi ze série dřevěných hraček Story Set, díky kterým si dítě může vybudovat vlastní malé městečko s pořádnou železniční tratí. Při hře s vláčkodráhy si dítě osvojuje principy dopravních pravidel. Díky kompatibilním kolejnicím si může rozšířit kteroukoli vlakových drah Story Set nebo doplnit dráhu k soupravě, která ji nemá.

Dřevěná hračka je vhodná pro děti od 3 let. Povrchová úprava dřevěných hraček Janod je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Vlakový objezd ze dřeva je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dřevěné kolejnice s výhybkou

Francouzská společnost Janod je známá pestrou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy.

Vlastnosti

  • dřevěný kruhový objezd k vláčkové dráze
  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 18*3*18 cm
  • vhodné pro děti od 36 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění vlhkým hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18*3*18 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...