Dřevěné kolečko se zahradním nářadím Garden Wheelbarrow Tender Leaf Toys 13dílná souprava květináče s konví a rostlinami

Popis produktu

Dřevěné kolečko se zahradním nářadím Garden Wheelbarrow je vynikající hračka pro všechny děti od 3 let, na jejímž vývoji se podíleli přední designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Kolečko a sada dřevěných doplňků je vyrobeno z pečlivě zpracovaného dřeva a jemné linie v kombinaci se sytými barvami působí na děti uklidňujícím dojmem a zároveň v nich probouzejí fantazii a představivost. Malí zahrádkáři se mohou těšit na sadu 13 doplňků, mezi nimiž kromě červeného kolečka s uměleckou ilustrací bílého zajíčka najdou i slunečnici, rajče a mrkev v květináči, nůžky, lopatku, konvičku, kartičky s motivem mrkve, rajčata a slunečnice, jednoduše vše potřebné pro hru na zahrádkáře, přičemž nechybí ani figurka šnečka.

Sada zahradních doplňků ze dřeva poskytuje dětem netušené možnosti. Učí se nejen sázet a zalévat rostlinky, ale také je i seříznout, na což využijí krásné oranžové nůžky. Speciálně přizpůsobená je na to slunečnice, její stonek sestává z více dílků s magnetickým spojem. Kolečko má výborně řešený prostor, který umožňuje uložení nástrojů a rostlinek na přesně vymezené místo, což naučí chlapce a dívky pořádkumilovnosti. Zahradní souprava v nezaměnitelném britském designu vytvoří při hře na zahrádkáře skvělou atmosféru. Každý z doplňků se vyznačuje nejvyšší kvalitou, vyráběly jejich zkušení řemeslníci, díky kterým působí nesmírně originálně a nadčasově, každý z dílů v sobě nese vlastní hluboké myšlenky, které budou děti s radostí objevovat.

Nadčasová sada poslouží i dalším generacím dětí, které si budou chtít zahrát na zahrádkáře a farmáře. S kolečkem a nářadím se výborně zabaví i několik děti, kamarádi a sourozenci a vydrží s nimi dlouhá léta. Sada pro malé zahrádkáře v dětech probouzí estetické cítění, logické uvažování a jazykové a komunikační schopnosti. Přírodní materiál, použitý při výrobě, vytváří v dětech spojení s přírodou, probouzí v nich zdravou dětskou zvědavost a touhu rozvíjet své talenty.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • kvalitní sada pro malé zahrádkáře od 3 let
  • 13dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu49*18*31 cm
Celková výška31 cm
Rozměry balení19*18*52 cm
Celková délka49 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle13
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.