Dřevěné kočičky Pet Cats Set Tender Leaf Toys s hracím koutkem a miskami

Popis produktu

Dřevěné kočičky Pet Cats Set je moderní dárek pro všechny děti od 3 let. Originální 5dílná dřevěná sada obsahuje perfektní kočičí koutek se závěsným lehátkem a hračkou, misky s rybičkami a nechybí ani sympatická černá a žlutá kočička, se kterými dítě stráví množství krásných chvil. Dřevěná sada kočiček potěší každého malého milovníka zvířat, který se s kočičkami výborně zabaví a postará se o ně. Sadu dřevěných zvířátek s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na kočičkách podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada kočiček vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají s kočičkami v koutku různé hry a na noc je mohou dát odpočívat. Sada se zvířátky je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné kočky s hracím koutkem
  • 5dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu9*10*9 cm
Celková výška9 cm
Rozměry balení14*8*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle5
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.