Dřevěné hasičské auto Fire Engine Tender Leaf Toys s funkční plošinou a 4 hasiči s doplňky

Popis produktu

Dřevěné hasičské auto Fire Engine je skvělým dárkem pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na statečné hasiče. Nadčasové hasičské auto s britským designem disponuje pohyblivou plošinou a zařízením pro navíjení požární hadice, takže děti získají při hře ještě realističtější zážitky. V sadě se nachází i množství skvělých doplňků, mezi nimiž najdou 4 figurky hasičů, zátarasy, kužel, hasičský přístroj a hydrant, který se skrývá v zadní části autíčka. Nadčasové hasičské auto s doplňky navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii.

Syté barvy na hasičském autě a doplňcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Malované dřevěné figurky vydrží dětem dlouhé roky a potěší i další generace dětí. Hasičské auto je v nádherném červeném provedení s nápisem Fire Engine. Děti se zahrají na povolání hasičů, naučí se reagovat na žádost o pomoc a zjistí, k čemu slouží jednotlivé doplňky a jak je správně používat. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku, vytvářejí nové příběhy o hasičích. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, stane se ozdobou každého dětského pokojíčku.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné dílky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 28*11*16 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné hasičské auto s doplňky
  • 4 malované figurky hasičů
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu28*11*16 cm
Rozměry balení29*13*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,3 kg
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.