Dřevěné hasičské auto Story Set Janod s 2 figurkami od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné červené hasičské auto s 2 figurkami francouzské značky Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Hasičské auto s 2 hasiči patří do série hraček Story Train Set a můžete si libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko. Hasičské auto je vybaveno navíjecí hadicí a skládacím žebříkem, aby se 2 hasiči mohli dostat do každé vysoké budovy. Dřevěná hračka je vhodná pro děti od 2 let, její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka ze dřeva bude celá léta jako nová.

Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí společnosti je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Francouzská společnost Janod píše svou historii již od roku 1970. Dětem po celém světě přináší radost pestrou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky této francouzské společnosti neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 23*10*12,6 cm
  • vhodná pro děti od 24 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*10*13 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné