Dřevěné dětské háčky na šaty Forest Hook Tender Leaf Toys medvěd zajíc a liška

Popis produktu

Dřevěné dětské háčky Forest Hook je vynikající sada háčků na šaty pro všechny děti již od 3 let. Nadčasové háčky s motivem zajíčka, medvěda a lišky byly navrženy špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem produkty nejvyšší kvality. Jsou zhotoveny z prvotřídního dřeva, díky čemuž jsou pevné a odolné.

S háčky ve tvaru zvířátek získají děti inspiraci a budou si vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, o které se podělí se svými sourozenci a kamarády. Dají se použít kdekoliv v domě, vytvoří útulnou atmosféru. Nadčasový britský design rozzáří a zkrášlí každý dětský pokojíček, vydrží dětem dlouhá léta, přičemž háčky využijí i další generace. Háčky ze dřeva se dají kombinovat s dalším dětským nábytkem od značky Tender Leaf Toys, který máme v naší nabídce.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné háčky na šaty
  • nadčasový dizajn
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu24*8*5 cm
Rozměry balení13*6*28 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků3
Barvatyrkysová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné