Dřevěné puzzle Sněhurka a Ariel Educa 2x16 dílů

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem Sněhurky a Ariel. Motiv obrázku těchto puzzle je z filmů o Sněhurce a Ariel - obě byly obyčejné dívky. Ariel byla trošku méně obyčejná než Sněhurka - byla totiž mořská panna. No obě setkali svého prince, a tak z nich rázem nebyly obyčejné dívky - ale princezny. Balení puzzle obsahuje 32 dílků - 16 dílků na jeden obrázek. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva.

Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Dětské puzzle ze dřeva se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Počet dílků32
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné