Dřevěné puzzle Auta 3 Educa 2x16 dílů od 4 let

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem rozprávkybpoteší každého malého závodníka. Motiv obrázku těchto puzzle je z pohádky o legendárním červeném autíčku McQueen. Velmi rychlé závodní auto má však černého konkurenta. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Balení puzzle obsahuje 32 dílků - 16 dílků na jeden obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm.

Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Destké puzzle ze dřeva se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 4 let.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*17*7 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x16
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné