Dřevěné chrastítko Baby Pure Rattle Ring Eichhorn s držadlem a válcem s kuličkami od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko Baby Pure Rattle Ring od německé značky Eichhorn potěší i ta nejmenší miminka už od narození. Špičkové chrastítko vyrobené z prvotřídního bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Krásnou hračku tvoří dřevěný válec s kuličkami, se kterými dítě třese a sleduje jejich pohyb na různých úrovních. Chrastítko je vybaveno 2 držadly, takže umožňuje dětem uchopit hračku oběma rukama. Děti si dřevěnou hračku ihned oblíbí, díky ní si budou tříbit své smysly a zabaví se na dlouhé hodiny.

Hračky pro miminka jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko Eichhorn. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, pečlivě ošetřené dřevo s hladkým povrchem a oblými hranami zaručuje dětem při hře bezpečnost. Originální chrastítko probouzí v dětech fantazii a představivost, získávají pocit jistoty a sebevědomí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu5*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.