Dřevěné chrastítko s kousátkem Baby Eichhorn zajíček s klíči na kroužku od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko s kousátkem Baby od německého výrobce Eichhorn je nádherný dárek pro každé miminko už od 3 měsíců. Prvotřídní chrastítko vyrobené z toho nejkvalitnějšího bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Krásnou dřevěnou hračku tvoří dřevěný kroužek s usměvavým zajíčkem s jemnými plyšovými oušky. Na kroužku jsou 3 plastové klíče v červeném, modrém a žlutém provedení. Dítě se s nimi může hrát, procvičí si jemnou motoriku, zkoumá nové barvy a tvary, stejně si zlepší i citlivost svého sluchu. Jemný přírodní povrch nabídne dětem při hře ten nejlepší zážitek a spojení s přírodou.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko s kousátkem Baby. Je vyhotoveno v pestrých a jasných barvách, které jsou doporučeny pro nejmenší děti, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovala nejvyšší standardy, splňuje i přísná evropská kritéria kvality, je bezpečné pro hru nejmenších dětí. Rozměry chrastítka jsou 9*18 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu9*18 cm
Rozměry balení5*12*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,09 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.