Dřevěné chrastítko Baby HIPP Ring Grapper Eichhorn pro nejmenší od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko Baby HIPP Ring Grapper od německé značky Eichhorn představuje skvělý dárek pro miminka již od 3 měsíců. Stylové chrastítko vyrobené z prvotřídního bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Tvoří ho masivní držadlo s různými tvary, které stimulují pozornost dětí a kostička ve tvaru oslíka. Chrastítko s hladkým přírodním povrchem je jemné k dětské pokožce. Děti si chrastítko ihned oblíbí, díky němu si budou tříbit své smysly, objevují nové tvary a barvy, trénují si hmatovou citlivost. Chrastítko je oficiálně licencovaný produkt ve spolupráci s prémiovou značkou HIPP, která se zaměřuje na výrobu dětského jídla v nejvyšší BIO kvalitě.

Hračky pro miminka jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko Eichhorn. Hračka je vyhotovena v jemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě plně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
Rozměry balení4*15*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Průměr10 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.