Dřevěné chrastítko se zvonečky Bio 100% Natur Baby Pure Rattle Eichhorn s držadlem a plyšovými oušky od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko se zvonečky Bio 100% Natur Baby od německého výrobce Eichhorn je perfektní dárek pro každé miminko už od 3 měsíců. Stylové chrastítko vyrobeno z prvotřídního bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Tvoří ho masivní držadlo, přizpůsobené pro malé dětské ruce, ve kterém je zvoneček, který stimuluje pozornost dětí a skvělá plyšová ouška s vyobrazeným zajíčkem. Jemný plyš je hebký a příjemný k citlivé dětské pokožce, ouška jsou jako stvořená na mazlení a objímání. Děti si chrastítko ihned oblíbí, díky němu si budou tříbit své smysly, jemný přírodní povrch nabídne dětem při hře ten nejlepší zážitek a spojení s přírodou.

Hračky pro miminka jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko Eichhorn. Je vyhotoveno v jemných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu4*20*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,05 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.