Dřevěné chrastítko 3DBaby Eichhorn od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko 3D Baby od německého výrobce Eichhorn je vynikající doplněk pro všechna miminka již od 3 měsíců. Nadčasové chrastítko vyrobeno z toho nejkvalitnějšího bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti, díky svému originálnímu 3D tvaru zabaví děti na dlouhou dobu. Designéři značky Eichhorn navrhli propracovaný systém sestávající z 2 dřevěných kroužků různé velikosti, 1 kroužku s vystouplými symboly a 1 kroužku z pestrobarevných kuliček. Díky tomuto konceptu se chlapci i dívky budou naplno věnovat zkoumání různých tvarů a barev, zlepšují si jemnou motoriku a trénují si citlivost svého sluchu při přirozeném zvuku chrastění kuliček. Jemný přírodní povrch nabídne dětem při hře ten nejlepší zážitek a spojení s přírodou.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko 3D Baby. Je vyhotoveno v pestrých a jasných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečné pro hru nejmenších dětí. Rozměry hračky jsou 10*9 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu10*9 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.