Dřevěné chrastítko Grasping Hexagon Baby Eichhorn šestiúhelník od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko Grasping Hexagon Baby od německého výrobce Eichhorn je perfektní volba pro všechna miminka již od 3 měsíců. Nadčasové chrastítko vyrobeno z toho nejkvalitnějšího bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Propracovaný systém 6 šestiúhelníků v pestrých barvách ihned zaujme každé děvčátko a chlapečka. Geometrické chrastítko pomůže dětem hravým způsobem rozeznávat nové tvary a barvy, zlepšovat si i jemnou motoriku. Jemný přírodní povrch nabídne dětem při hře ten nejlepší zážitek a spojení s přírodou.

Hračky pro miminka jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i dřevěné chrastítko Grasping Hexagon. Je vyhotoveno v jasných a snadno rozlišitelných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.