Dřevěné chrastítko Rabbit 2in1 Baby Eichhorn zajíček s kuličkami v bříšku od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chrastítko Rabbit 2v1 Baby od německého výrobce Eichhorn je perfektní dárek pro každé miminko od 3 měsíců. Nádherné chrastítko vyrobeno z toho nejkvalitnějšího bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Dřevěnou hračku tvoří veselý zajíček, který má v průhledném bříšku ukryté barevné kuličky. Zaječí ouška jsou vyrobena z kvalitního a jemného plyše. S touto skvělou hračkou se nejmenší chlapci i dívky zabaví při zkoumání nových tvarů a barev, trénují si citlivost svého sluchu při přirozeném zvuku chrastítka. Nadčasová chrastítko nejvyšší kvality vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko Rabbit 2v1. Je vyhotoveno v pestrých a jasných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětech, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.