Dřevěné chrastítko Rabbit Rattle Baby Eichhorn zajíček s rolničkou a plyšovými oušky od 3 měsíců

Popis produktu

Dřevěný zajíček s rolničkou od německého výrobce Eichhorn je krásné chrastítko, které je vhodné pro všechna miminka již od 3 měsíců. Krásná dřevěná hračka vyrobená z toho nejkvalitnějšího bukového dřeva pomáhá vašim nejmenším rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Chrastítko ve tvaru zajíčka v sobě skrývá zvukovou rolnička, která potěší kluky i holčičky. Zaječí ouška jsou vyrobena z kvalitního a jemného plyše. S touto stylovou hračkou se nejmenší chlapci i dívky zabaví při zkoumání nových tvarů a barev, trénují si citlivost svého sluchu při přirozeném zvuku chrastítka. Nadčasové chrastítko nejvyšší kvality vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i dřevěné chrastítko s rolničkou. Je vyhotoveno v pestrých a jasných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečné pro hru nejmenších dětí. Rozměry chrastítka jsou 5*14 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu5*14 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.