Dřevěné chodítko Veselý zajíc Janod se zvukem

Popis produktu

Janod dřevěné chodítko se zvukem Veselý zajíc je nádherná dřevěná hračka vhodná pro děti od 1 do 4 let. Vozík má krásný design usmívajícího se zajíčka, v bílo-hnědém barevném provedení. Těžiště hračky je umístěno vpředu, proto se o něj vaše ratolesti mohou bezpečně opřít a poslouží jim jako opora při pokusech o první krůčky. Děti si mohou do vozíku ze dřeva uložit všelijaké hračky nebo jiný náklad a pryžová kolečka jim zajistí hladkou jízdu. Zajíček má na sobě zavěšený zvonek, který při pohybu vozíku vydává jemný zvuk. Prostřednictvím dřevěného vozíku se děti přibližují světu dospělých, když v něm převážejí různý náklad, také si rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové schopnosti. Dětský dřevěný vozík je nadčasová hračka, je to skvělý doplněk do dětského pokoje. Vozík je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky JANOD mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělaly třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěženo ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Úžasný design, barevné provedení, jemný dřevěný povrch a široké možnosti využití jsou zárukou toho, že vaše děti se s vozíkem ze dřeva Janod nebudou nikdy nudit.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví se v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazuje i ​​několik mezinárodních ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětský dřevěný vozík s veselým zajícem
  • krásné barevné provedení
  • rozměry 49*31*45,5 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodný pro děti od 1 do 4 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
  • ideální jako opora při prvních krocích děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu49*31*45,5 cm
Rozměry balení32*17,5*44 cm
Hmotnost3,5 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné