Dřevěné chodítko zahrada Baby Activity Walker Tender Leaf Toys s různými funkcemi a kostkami od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chodítko Baby Activity Walker je vynikající hračka a pohybový pomocník v jednom, který se stane každodenním společníkem vašeho dítěte již od 18 měsíců. Unikátní chodítko navrhli přední designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Červené chodítko s nádherným motivem zahrady v sytých, hřejivých barvách vytvoří skutečně útulnou atmosféru, která děti uklidňuje a také v nich rozvíjí kreativitu a představivost. Pevná a odolná dřevěná konstrukce s množstvím doplňků a funkcí zaručí, že se s ním dítě zabaví na dlouhé roky a potěší i další generaci dětí. Dřevěná kolečka s vyvýšenou gumou zajistí vyšší stabilitu chodítka a zároveň brání uklouznutí.

Dopřejte svému dítěti pravé britské chodítko, které se svými uměleckými ilustracemi řadí mezi absolutní špičku v kategorii dřevěných chodítek s množstvím herních aktivit. Na chlapce a dívky čeká v přední části hračky šneček se spirálou na posouvání dřevěných kuliček, kostky s obrázky a čísly, na kterých dítě hledá shodné symboly, zrcátko, které lze otáčet a nechybí ani zelený ptáček, který je symbolem značky Tender Leaf Toys. Na levé straně chodítka se dětičky výborně zabaví při vkládání kostek, naučí se rozeznávat jednotlivé tvary a co nejrychleji splnit úkol. Na pravé straně najdou klikatou cestičku, po které budou dětičky přesouvat berušky, motýla, včeličku a ptáčka.

Chodítko má prostorný úložný prostor, kam se dají snadno odložit kostky a jiné doplňky. Multifunkční hračka ze dřeva do velké míry ovlivňuje vývin dětí, pomáhá jim s chozením, získávají s ní sebevědomí a pocit jistoty. Barvy a ilustrace na chodítku slouží k tomu, aby v chlapcích a holčičkách probudily zdravou dětskou zvědavost, rozvíjely jejich umělecký talent, fantazii a představivost. Hladký povrch ošetřeného dřeva a množství aktivit vedou děti k objevování nových věcí, manipulací s dřevěnými hračkami zkoumají přírodní materiál, a tak si rozvíjejí hmatovou citlivost, jemnou motoriku a zručnost. Chodítko Tender Leaf Toys vytváří originální spojení mezi dětmi a přírodou, přičemž v sobě nese poselství tradičních britských tradic.

Na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Dřevěné chodítko je nadčasová multifunkční hračka, vhodný doplněk do každého dětského pokojíčku, vyrobený z prvotřídního dřeva a zdravotně neškodných a odolných barev. V současnosti jsou dřevěné hračky velmi oblíbené, protože do značné míry ovlivňují vývin dětí, formování jejich osobnosti a talentů. Chodítko má rozměry 38*38*57 cm, a jeho celková výška je 57 cm. Kvalitní dřevěné držadlo je přizpůsobeno dětským ručkám, mohou se o něj bez obav opírat a přesouvat svou hračku kamkoli budou chtít.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné chodítko prvotřídní kvality
  • množství doplňků a funkcí
  • motorická pomůcka
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 18 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu38*38*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení38*8*60 cm
ZvukovéAno
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.