Dřevěné chodítko Tatoo Buggy Janod s počítadlem a ABC kostkami 30 kostek

Popis produktu

Dřevěné chodítko Tatoo Buggy Janod je nádherná multifunkční dřevěná hračka vhodná pro děti od 1 do 4 let. Vozík má rozměry 43,5*35*41 cm, je to ideální pomocník pro děti při prvních krůčcích, děti při něm nabírají jistotu při chození. Součástí této krásné dřevěné hračky je 30 kostek s čísly a abecedou, které dětem poslouží při učení se prvních slov a číslic. Dále je na vozíku vestavěné počítadlo, díky kterému děti snadněji pochopí význam čísel nebo se mohou učit první počty. Je to opravdu multifunkční dětská hračka, která všestranně napomáhá při rozvoji dítěte. Dětské dřevěné chodítko je nadčasová hračka, je to skvělý doplněk do dětského pokoje. Vozík je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Úžasný design, barevné provedení, jemný dřevěný povrch a široké možnosti využití jsou zárukou toho, že vaše děti se s vozíkem ze dřeva Janod nebudou nikdy nudit a ještě se toho i hodně naučí.

Janod je francouzská firma zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dětský dřevěný vozík s kostkami a počítadlem
 • krásné barevné provedení
 • obsahuje 30 kostek s abecedou a čísly
 • rozměry 43,5*35*41 cm
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodný pro děti od 1 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
 • děti se učí abecedu, čísla
 • ideální na první kroky děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu43,5*35*41 cm
Rozměry balení36,5*16,5*44 cm
Hmotnost4,58 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...