Dřevěné chodítko Panda Activity Walker Eichhorn s gumovými kolečky a úložným prostorem od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chodítko Panda Activity Walker od německé značky Eichhorn představuje skvělou pohybovou pomůcku pro děti od 12 měsíců, kterým pomůže získat jistotu při jejich prvních krocích. Originální chodítko je vyrobeno z kvalitního březového dřeva, díky čemuž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Klasické chodítko okouzlí děti nádherným obrázkem pandy, jemnými barvami a precizně vypracovanými detaily. Chodítko je vybaveno pevnou dřevěnou konstrukcí, poskytuje dětem při chůzi stabilitu i díky gumovým kolečkům. Chodítko je vybaveno úložným prostorem, do kterého si děti mohou uložit své oblíbené hračky a brát si je kamkoli s sebou.

Se stylovým chodítkem se dítě naučí udržovat stabilitu při chůzi, získává sebevědomí a zpevňuje si svalstvo na rukou a nohou. Rovné držadlo chodítka s kulovitým ukončením zajistí dětem dostatečnou oporu, je přizpůsobeno pro malé dětské ruce. Multifunkční hračka ze dřeva do velké míry ovlivňuje vývoj dětí, pomáhá jim nejen s chozením, ale zároveň objevují okolní prostředí, veselý motiv pandy jim umožní rozvíjet jejich fantazii a kreativitu. Německý design a nejvyšší kvalita dřevěného chodítka podněcuje v dětech rozvoj představivosti, formuje jejich osobnost a individualitu.

Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám okouzlující dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné chodítko s motivem pandy
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německá design od Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu34*40*52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.