Dřevěné chodítko Activity Walker Eichhorn vozík s 35 malovanými kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné chodítko Activity Walker od německé značky Eichhorn je vynikající pohybová pomůcka, která pomůže chlapcům a dívkám od 12 měsíců získat jistotu při jejich prvních krocích. Originální chodítko navržené německými designéry Eichhorn ve tvaru vozíku disponuje sadou 35 malovaných kostek různých tvarů, které si dítě může kamkoli odvézt a hrát si s nimi. Pevná a odolná konstrukce vozíku z březového dřeva zaručí, že se s ním dítě zabaví na dlouhé roky a potěší i další generaci dětí. Designové chodítko s úsměvem a oranžovou šňůrkou na tahání si oblíbí chlapci i dívky.

Se stylovým chodítkem se dítě naučí udržovat stabilitu při prvních nesmělých krocích, objevuje nové tvary, barvy a všestranně se rozvíjí při hře s barevnými kostkami, ze kterých si staví různé stavby. Ty se po každé hře dají snadno uklidit do vozíku, takže bude v pokojíčku vždy pořádek. Rovné držadlo chodítka zajistí dětem dostatečnou oporu, je přizpůsobeno pro malé dětské ruce. Multifunkční hračka ze dřeva do velké míry ovlivňuje vývin dětí, pomáhá jim nejen s chozením, ale získávají i sebevědomí. Německý design a nejvyšší kvalita dřevěných kostek a chodítka podněcují v dětech rozvoj fantazie a představivosti, formují jejich osobnost a individualitu.

Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám okouzlující dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné chodítko s 35 malovanými kostkami
  • německý design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německá značka Eichhorn
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu39*25*44 cm
Celková výška44 cm
Rozměry balení41*30*59.5
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.