Dřevěné auto se zmrzlinou Penguin's Gelato Van Tender Leaf Toys s tučňákem a zmrzlinou od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné auto se zmrzlinou je perfektní hračka pro všechny děti od 18 měsíců. Originální 5dílná dřevěná sada v pravém britském stylu obsahuje velké dřevěné zmrzlinářské autíčko s uměleckými ilustracemi, které řídí veselý tučňák se zmrzlinářskou čepicí. Součástí jsou také zmrzliny ve tvaru ptáčka a medvídka a nechybí ani nanuk ve tvaru rybičky. Chlazené potraviny se dají schovat do nákladového prostoru, do kterého se dítě dostane přes zasouvací střechu. S touto sadou si děti zahrají na zmrzlináře, budou rozvážet chutnou zmrzlinu a nanuk, nabízet svým kamarádům a sourozencům. Nadčasovou sadu s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design zmrzlinářské sady podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se postarají o prodej a rozvoz zmrzliny, budou hlídat, aby byla vždy správně studená. Zmrzlinářské autíčko v nadčasovém designu umožňuje dětem snadnou manipulaci. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, takže si s ní děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti a představivost při hře na povolání.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • zmrzlinová sada s autíčkem
  • 5dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu22*10*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení24*12*14 cm
Celková délka22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle5
Barvarůžová
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.