Dřevěné autíčko zajíček Push Vehicle Eichhorn barevné od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné autíčko Push Vehicle od německé značky Eichhorn představuje originální dárek pro chlapce a dívky od 12 měsíců. Pestrobarevné autíčko je vyrobeno z prvotřídního březového dřeva a díky 4 kolečkům s ním dokáže dítě jednoduše manipulovat. Didaktické autíčko s motivem zajíčka pomáhá dítěti rozeznávat nové barvy a tvary, při hře si rozvíjí fantazii a představivost. Nadčasové dětské autíčko má délku 16 cm, je dokonale vytvarované pro hru nejmenších dětí a jeho povrch je jemný na dotek.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální autíčko v pestrých barvách pomůže dětem s rozlišováním barev, zlepšují si jemnou motoriku. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné autíčko s motivem zajíčka
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Celková délka16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.