Dřevěná židle Zajíc Forest Rabbit Chair Tender Leaf Toys pro děti od 3 let

Popis produktu

Dřevěná dětská židle Forest Rabbit je stylový doplněk do dětského pokojíčku, který potěší všechny děti od 3 let. Nadčasovou židli navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem produkt nejvyšší kvality. Opěradlo je vyhotoveno v krásném lesním motivu s uměleckým vyobrazením bílého zajíčka s dlouhými oušky. Židle je pevná a její konstrukce sestává ze dřeva nejvyšší kvality a v kombinaci s masivními nohami, rozšířenými ve spodní části, zajišťuje dětem při jejich hrách stabilitu.

Židle v jemných barvách z originálního přírodního materiálu navodí v pokojíčku útulnou atmosféru, děti získají inspiraci a budou si vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, o kterých budou vyprávět svým sourozencům a kamarádům. Pravý britský design si získá každé dítě, stejně jako rodiče, stolička od Tender Leaf je nadčasový produkt, který vydrží vašim dětem dlouhá léta. Také si s ním zahrají i další generace dětí a stane se nedílnou součástí dětských pokojů, které ozdobí a prosvětlí.

Se špičkovým nábytkem Tender Leaf Toys si děti mohou hrát na různé profese, umělce a návrháře. Židle je velmi pohodlná, děti na ní vydrží dlouho sedět a mohou si skládat puzzle, stavět stavebnice, kreslit si, malovat a všestranně se rozvíjet. Dětská židle se dá kombinovat s dalším nábytkem od Tender Leaf a tak vytvořit dětem skutečně originální prostředí, ve kterém se může volně kreativně realizovat, popustit uzdu své fantazii a rozvíjet své talenty. S jedinečným nábytkem Tender Leaf, který v sobě nese hlubokou myšlenku britských tradic, objevují děti nekonečné množství dalších herních možností, přičemž si vytvářejí jedinečné pouto s přírodou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • špičková dřevěná židle
  • motiv zajíčka
  • výška sedadla 27 cm
  • nosnost 30 kg
  • nadčasový design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu32*30*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení30*39*10 cm
Výška sedací plochy27 cm
Balení v kartonu A / NAno
Nosnost30 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné