Dřevěná želva Sea Turtle Tender Leaf Toys

Popis produktu

Dřevěná želva je krásná figurka, jejíž se potěší všechny děti od 3 let. Kráčející zelená želva se stane každodenní společnicí vašeho dítěte, které si s ní zahraje nebo ji využije jako sběratelský kousek, kterým si doplní svou sbírku dřevěných zvířátek. Jemné a oblé tvary z prvotřídního dřeva pomohou rozvíjet u dětí jemnou motoriku, fantazii a představivost. Ozdobí dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru. Tuto skvělou hračku navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurce podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná figurka želvy vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti při hře s ní zažijí množství zážitků, se sourozenci a kamarády si budou vyprávět veselé příhody o zvířátkách.

Dřevěná figurka je nositelem tradičních britských tradic, rozvíjející v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná figurka želva
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu10*2*5 cm
Hmotnost0,03 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.