Dřevěná závodní auta Formula One Racing Playmat Tender Leaf Toys na plátěné dráze a s doplňky

Popis produktu

Dřevěná závodní auta Formula One Racing je špičkový dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Originální 12dílná sada obsahuje nádhernou hrací podložku z plátna, na které po rozložení najdou děti závodní dráhu, na kterou si mohou složit 2 formule, se kterými budou moci závodit na okruhu. Součástí sady jsou i směrové mantinely, označení startu Grand Prix Racing a nechybí ani vlajky, kterými se spustí závod. Moderní dřevěnou sadu navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na formulích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hrací podložka s doplňky vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se výborně zabaví při hře na závodníky, budou se snažit co nejdříve dorazit do cíle a vyhrát hlavní cenu. Sada s dřevěnými formulemi je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří při hře útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné formule s hrací podložkou
  • 12dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu72*51*7 cm
Rozměry balení20*6*27 cm
Celková délka72 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.