Dřevěná zatloukačka Woodpecker Game Tender Leaf Toys s kladivem a 4 míčky od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěná zatloukačka Woodpecker Game je vynikající didaktická hračka od britských návrhářů Tender Leaf Toys pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Nádherná zatloukačka je vyrobena z prvotřídního dřeva, díky čemuž vytvoří v dětském pokojíčku přírodní atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při zatloukání 4 barevných míčků s usměvavými tvářičkami do krásně barevného pařezu. Ve spodní části dřevěného pařezu je otvor, odkud si dítě může míčky vyjmout a opět pokračovat v zábavě. K dispozici má praktické kladívko s motivem datla, takže si bude hrát s větší radostí. Procvičí si jemnou motoriku, prostorové vidění a také se naučí rychleji rozeznávat barvy.

Syté barvy a originální britský design na Zatloukačka podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Zatloukačka Woodpecker vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Zatloukačka ze dřeva je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují koordinaci ruka-oko, logické myšlení a představivost. Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, hračka v sobě nese poselství tradičních britských tradic, rozvíjí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají zdravé sebevědomí. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná zatloukačka s kladivem a 4 míčky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu17*17*8 cm
Rozměry balení19*11*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.