Dřevěná zatloukačka Tatoo Frappa Ball Janod se zvonkem 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná zatloukačka Tatoo Frappa Ball je nádherná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná hračka má pestrobarevné provedení a oválný tvar, její rozměry jsou 27,5*10*20,5 cm. Součástí hračky je oválný stojan se zvonkem, 2 rampy, 3 míčky a dřevěné kladívko. Úkolem dětí je trefit kladívkem kuličky ve vrchní části, které pak procházejí po rampách a když projdou cílem, zazvoní zvonek. Zatloukací hračka slouží hlavně na rozvoj jemné dětské motoriky, pohybových dovedností a děti se také učí barvy a tvary. Dětská dřevěná hračka je nadčasová, neodolají jí několik generací, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají totiž edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost, dále se rozvíjí dětská fantazie a tvořivost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je unáma pestrou nabídkou kvalitních dětských dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná zatloukačka se zvonkem
  • rozměry 27,5*10*20,5 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku, pohybové dovednosti
  • děti se učí barvy a tvary
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu27,5*10*20,5 cm
Rozměry balení25,5*10*19 cm
Hmotnost1,3 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...