Dřevěná vlaštovka Swifty Bird Tender Leaf Toys z pohádky Merrywood Tales s figurkou zajíčka

Popis produktu

Dřevěná vlaštovka Swifty Bird představuje nádherný dárek pro všechny děti již od 3 let. Originální vlaštovka v modrém provedení je vybavena místem pro svého pasažéra – dřevěného zajíčka se šálou. Chlapci i dívky se s tradičními figurkami výborně zabaví, potěší je precizně vypracované detaily a hladký povrch z prvotřídního dřeva. Vlaštovku se zajíčkem s motivem Merrywood Tales navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci. Dřevěná sada vytvoří v dětském pokojíčku radostnou a útulnou atmosféru.

Syté barvy a originální britský design dřevěné hračky podněcují rozvoj fantazie a kreativity. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi budou létat spolu s vlaštovkou a zajíčkem, vymýšlejí si různé příhody a dobrodružství. Vlaštovka v nadčasovém designu umožňuje dětem snadnou manipulaci. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, takže si s ní děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti a představivost. Barevné figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná vlaštovka s figurkou zajíčka
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodná od 3 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu27*21*10 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.