Dřevěná vláčkodráha v borovicovém lese Wild Pines Train set Tender Leaf Toys s vlakem a auty zvířátka s přírodou

Popis produktu

Dřevěná vláčkodráha v borovicovém lese přinese každému dítěti od 3 let hodiny plné kreativní zábavy a originálních zážitků. Nadčasovou stavebnici navrhli designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii, vyznačuje se pravým britským designem, který okouzlí chlapce i dívky. Bohatá sada doplňků obsahuje lokomotivu s 3 vagonky, na kterých budou převážet různobarevná polínka. Ty se dají uložit na speciální podpěru a hlídat je bude figurka spícího medvídka. Nakladač s magnetickým ramenem se postará o náklad kulatiny s magnetem a bez problémů ji vyloží na kamion s přepravní plošinou.

Originální sada překvapí děti i malovaným jezírkem s obrázky rybiček, které je pod železničním mostem a na kterém se nacházejí magnetické kameny. Rovněž ho zdobí i dřevěná figurka medvěda, který je na lovu. Podél dřevěné tratě se nacházejí také 3 jehličnaté stromy, které se dají otáčet, a tak uvolní průjezd vláčku. Součástí setu je i lesní školka se 6 stromky, které jsou v různých fázích růstu a dítě je může na dřevěné podložce snadno přesazovat. Do okolí tratě dítě může umístit i pařezy pro realističtější zážitek z těžby. Na výrobě vláčkodráhy v borovicovém lese se podíleli zkušení řemeslníci, děti si ji oblíbí na první pohled.

Syté barvy a pravý britský design na figurkách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Železniční dráha v lese vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na těžaře, lesníky, dřevorubce nebo železničáře. Vláčkodráha je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Umělecký design vláčku okouzlí nejen děti, ale i dospělé. Rozměry produktu jsou 94*63*16 cm.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné tvary v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • vláčkodráha v borovicovém lese Wild Pines
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu94*63*16 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení52*35*6 cm
Celková délka94 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,75 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.