Dřevěná vláčkodráha vysokohorská Mountain View Train Set Tender Leaf Toys cesta kolem světa přes města a hory 58 dílů a doplňky

Popis produktu

Dřevěná vláčkodráha Mountain View Train Set přinese všem dětem od 3 let ty nejkrásnější zážitky a hodiny plné skvělé zábavy. Nadčasovou 58dílnou stavebnici navrhli designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii, vyznačuje se pravým britským designem, který okouzlí chlapce i dívky. Bohatá sada doplňků umožní dětem objevovat průmyslové, městské a prázdninové prostředí. V průmyslovém prostředí na ně čeká silniční most se zvedací plošinou, 3 tovární komíny s kouřem, červené depo pro vláček, 7 továrních budov, kontejnerová loď s 5 kontejnery s magnetem, jeřáb se zvedacím mechanismem, vláček s 2 vagony a 2 nákladními kontejnery.

Při hře v městském prostředí se nachází 10 moderních městských staveb, trajekt pro přepravu auta, žluté autíčko, kamion na převoz paliva, nákladní auto, auto s jeřábem, vláček s 3 vagony na přepravu uhlí, břeven a cementu. V prázdninovém prostředí se chlapci i dívky zabaví krásným výhledem na hory a vodopád, přes který přejíždějí po mostě, objevují dřevěný přejezd přes kolejnice, větrné turbíny, malou plachetničku, červené autíčko s karavanem, 3 stany, 3 smrky, osobní vláček Pacific Passenger s 2 vagóny a potkají dokonce i medvěda grizzlyho.

Syté barvy a pravý britský design na dřevěných doplňcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Vláčkodráha ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na průvodčí, železničáře, průmyslníky, objevují svět dospělých a naučí se spoustu nových věcí. Vláčkodráha je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Umělecký design celé soupravy okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokojíček.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné tvary v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 145*98*21 cm, v našem e-shopu můžete k vláčkodráze kdykoliv dokoupit další doplňky.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • vláčkodráha s různými typy prostředí
  • velké množství doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu145*98*21 cm
Celková výška21 cm
Rozměry balení63*14*38 cm
Celková délka145 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.