Dřevěná vláčkodráha Train Set with Bridge Eichhorn s lokomotivou vagony mostem a doplňky 55 dílů 500 cm délka kolejí

Popis produktu

Dřevěná vláčkodráha Train Set with Bridge od německé značky Eichhorn představuje skvělý dárek pro všechny kreativní děti od 3 let. Nadčasová dřevěná stavebnice je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, které dětem přinese neopakovatelný zážitek při hře s klasickým přírodním materiálem. Skvělá 55dílná sada obsahuje 27 dřevěných kolejí i s šedým mostem s podpěrami, které vytvoří perfektní trať o délce až 500 cm, lokomotivu se 2 vagony s nákladem, železniční přejezd i s autíčkem, figurky, stromky, keříky, signalizaci a nádraží s červenou střechou. Pestré a syté barvy na doplňcích ozdobí každý dětský pokojíček, probouzejí v malých konstruktérech a průvodčích fantazii a představivost.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální vláčkodráha vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na průvodčí a výpravčí, při stavbě tratě si zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Každý den budou děti objevovat nové herní možnosti, stavebnici si mohou rozšířit o další doplňky. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají sebevědomí, učí spoléhat na své schopnosti. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • vláčkodráha s mostem a doplňky
  • 55dílná souprava
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Balení v kartonu A/NAno
Note500 cm dĺžka koľajníc
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.