Dřevěná vláčkodráha Train Figure-of 8 Railway Eichhorn s lokomotivou vagony a doplňky 27 dílů 290 cm délka kolejí

Popis produktu

Dřevěná vláčkodráha Train Figure-of 8 od německé značky Eichhorn je skvělý způsob, jak potěšit každé dítě již od 3 let. Nadčasová dřevěná stavebnice je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, které dětem přinese neopakovatelný zážitek při hře s klasickým přírodním materiálem. Bohatá 27dílná sada obsahuje 17 dřevěných kolejí, které vytvoří trať ve tvaru osmičky o délce až 290 cm, lokomotivu se 2 vagony s nákladem, železniční přejezd i s autíčkem a dopravní značky. Pestré a syté barvy na doplňcích ozdobí každý dětský pokojíček, probouzejí v dětech fantazii a představivost.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální vláčkodráha vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na průvodčí a výpravčí, při stavbě tratě si zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. S vláčkem Eichhorn budou děti každý den objevovat nové herní možnosti, stavebnici si mohou rozšířit o další doplňky. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají sebevědomí, učí spoléhat na své schopnosti. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • vláčkodráha ve tvaru osmičky
  • 27dílná souprava
  • německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Balení v kartonu A/NAno
Note290 cm dĺžka koľajníc
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.