Dřevěná vláčkodráha Wooden Toy Eichhorn s doplňky domky a stromy 20 dílů

Popis produktu

Dřevěná vláčkodráha Wooden Toy od německého výrobce Eichhorn je skvělým dárkem pro všechny šikovné a kreativní děti od 3 let. Stylová dřevěná stavebnice je vyrobena z nejkvalitnějšího bukového dřeva, které dětem přinese neopakovatelný zážitek při hře s klasickým přírodním materiálem. 20dílná sada obsahuje 8 dřevěných kolejnic s délkou 20,5 cm, barevnou lokomotivu s vagonem a nákladem, 3 zelené keříky, 2 stromky a 2 budovy. Nadčasová vláčkodráha má celkovou délku tratě až 164 cm a přichází zabalená v praktickém boxu se šňůrkou, takže se dá snadno uskladnit a přenášet.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální vláčkodráha vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se společně baví při hře na průvodčí a výpravčí, při stavbě trati si zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. S vláčkem Eichhorn budou děti každý den objevovat nové herní možnosti. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají zdravé sebevědomí a realizují své sny. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • vláčkodráha s doplňky
  • 20dílná sada
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení12*19*24 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,90 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.