Dřevěná vkládačka 4 želvy I Wood Janod Učíme se tvary a barvy od 18 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná vkládačka I Wood je nádherná dřevěná didaktická hračka vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dřevěná hračka má podobu čtyř pestrých želv, její rozměry jsou 20,5*20,5*5 cm. Hračka se 4 želvami je jednoduchá a přece tak zajímavá hračka, velmi užitečná pro vývoj dítěte. Pomocí dřevěné vkládačky se děťátko učí o tvarech a barvách, jejím prostřednictvím se rozvíjí jemná dětská motorika a také koncentrace, protože děťátko se musí při skládání tvarů soustředit. Dopřejte tuto zábavnou hračku svým nejmenším a zaručíte jim dny a dlouhé večery bez nudy. Dřevěná vkládačka s veselými želvami je nadčasová didaktická hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštěpilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu bude vkládačka Janod dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí.

Francouzská společnost Janod je známa vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví se v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazuje i ​​několik mezinárodních ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná vkládačka se čtyřmi želvami
  • rozměry 20,5*20,5*5 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, koncentraci
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20,5*20,5*5 cm
Rozměry balení26*5,3*25 cm
Hmotnost0,6 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné