Dřevěná vkládačka ježek I Wood Janod Učíme se počítat

Popis produktu

Janod dřevěná vkládačka Ježek I Wood je pěkná vzdělávací hračka ze dřeva vhodná pro děti od 3 do 6 let. Dřevěná hračka obsahuje 10 dřevěných tvarů s číslicemi, které odpovídají 10 výřezem v ježkovi. Pod každým tvarem je na ježkovi vytečkované příslušné číslo. Dřevěný ježek pro děti je vynikajícím prostředkem na zábavné učení se čísel, tvarů a barev. Kromě toho poslouží i na rozvoj jemné dětské motoriky a koncentrace, protože děti se musí při ukládání dřevěných číslic soustředit. Dřevěná vkládačka - ježek je nadčasová didaktická hračka, neodolají jí několik generací, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají totiž vzdělávací charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost, dále se rozvíjí dětská tvořivost, posiluje se koncentrace. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Francouzská společnost Janod je známa vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazují i ​​mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná vkládačka - ježek
  • obsahuje 10 dřevěných tvarů s číslicemi
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku, koncentraci
  • děti se učí čísla
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25*17,5*5 cm
Rozměry balení29*5,5*20 cm
Hmotnost0,5 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné