Dřevěná vkládačka Posting Box Eichhorn s 10 kostkami různých tvarů a barev 12 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná vkládačka Posting Box od německého výrobce Eichhorn je originální didaktická hračka pro všechny děti od 12 měsíců. Nádherná vkládačka je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při vkládání kostek do dřevěného boxu se 6 otvory různých tvarů a velikostí. V sadě se nachází 10 barevných kostek, se kterými si děti procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Rozměry boxu jsou 17*17*7 cm.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací hračka je vyhotovena v příjemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, pomáhají jim s rozlišením barev. Při vkládání kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svou rychlost a reflexy. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se na sebe spolehnout a rychleji řeší jakékoliv úlohy. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • vkládací dřevěný box s 10 kostkami
  • 12dílná dřevěná sada
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu17*17*7 cm
Celková výška7 cm
Rozměry balení7*18*19 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,60 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.