Dřevěná skládačka věž Stacking Toy Eichhorn s 5 různými barevnými tvary 21 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná skládačka Věž Stacking Toy od německého výrobce Eichhorn je výborná didaktická hračka pro všechny děti od 12 měsíců. Nádherná barevná skládačka je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky si vyzkouší svou šikovnost při vytváření věžiček z 20 barevných útvarů (oválné, kruhové, křížové, trojúhelníkové a čtvercové), které postupně ukládají na dřevěnou základnu. Nadčasová hra pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení.

Skládací hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Stohovatelná hračka je vyhotovena v pestrých a jasných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, pomáhají jim s rozlišením barev. Při ukládání jednotlivých kostek se mohou naplno realizovat a vytvářet věžičky podle svých vlastních představ. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se rozeznávat jednotlivé barvy a získávají estetické cítění. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 5 stohovatelných věžiček
  • 21dílná dřevěná sada
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Celková výška10 cm
Rozměry balení11*20*18 cm
Celková délka18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,63 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...