Dřevěná vesmírná vozidla Space Voyager Set Tender Leaf Toys 5 druhů

Popis produktu

Dřevěná vesmírná vozidla představují skvělý dárek pro všechny zvídavé děti od 3 let, které rády objevují vesmír. Těšit se mohou na 5 druhů vesmírných vozů, díky kterým se ve své fantazii přenesou na různé planety. Souprava obsahuje dřevěnou skládací raketu, přistávací modul, lunární vůz, lunární sondu a terénní autíčko pro posádku. Tuto perfektní sadu navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Je vyrobena z prvotřídního dřeva, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Nádherné syté barvy a pravý britský design na dřevěné soupravě podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzí zdravou dětskou zvědavost. Dítě se začne zajímat o vesmír, bude se připravovat na povolání kosmonauta a spolu se svými sourozenci a kamarádi budou vymýšlet příběhy o dobrodružstvích ve vesmíru. Naučí se improvizovat a logicky přemýšlet, jakým způsobem zajistí expedici na planetách, na kterých budou zkoumat neznámé prostředí.

Dřevěná vesmírná vozidla vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru. Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti při vytváření příběhů a dobrodružství. Nádherné barvy na dílcích v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost a mohou se směle pustit do víru vesmírných zážitků.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • 5dílná sada vesmírných vozů z prvotřídního dřeva
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • pro děti od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu20*10*16 cm
Rozměry balení20*6,9*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.