Dřevěná váha Market Scales Tender Leaf Toys na vážení potravin

Popis produktu

Dřevěná váha Market Scales představuje fantastický dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají s dětskými obchůdky. Originální dřevěná váha v jemných přírodních barvách má v přední části krásný obrázek červeného jablíčka, zaujme chlapce a dívky na první pohled. Děti využijí váhu při vážení jakéhokoli typu zboží – mohou zvážit ovoce, zeleninu a přesně sdělí zákazníkovi správnou váhu. Při vážení se spolehnou na pohyblivou ručičku na číselníku a zároveň se naučí počítat čísla od 1 do 10. Nadčasovou váhu navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na dřevěné váze podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Váha vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na prodavače, naučí se zvážit své zboží přesně podle přání zákazníka, rovněž ji využijí i v dětských kuchyňkách. Váha ze dřeva je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a představivost.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Klasická váha v sobě nese poselství tradičních britských tradic, rozvíjí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Tato váha okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná váha bez příslušenství
  • vhodná k dětským kuchyňkám a obchůdkům
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu12*9*19 cm
Celková výška19 cm
Rozměry balení15*10*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvabílá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.