85
Množství:
Tovar skladem
Doprava zdarma
Do seznamu přání Doporučit
Popis produktu

Janod tradiční hračka Classical Spinning Tops je pěkná dřevěná hračka vhodná pro děti od 5 let. Dřevěná hračka má ideální rozmery 4*4*5 cm, děti si ji tedy mohou sbalit i na výlety nebo jiné dlouhé cesty. Podstatou hry s touto dřevěnou káčoz je roztočit hojico nejsilněji, aby se točila co nejdelší dobu. Děti si při hře trénují jemnou motoriku, mechanickou zručnost, koncentraci a také trpělivost. Je zárukou dlouhých hodin zábavy pro chlapce a dívky všech věkových kategorií, proto nesmí chybět ani ve vaší domácnosti. Dětská dřevěná káča je nadčasová hračka, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky a doplňky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • tradiční hračka ze dřeva - káča
  • 5 různých barev
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 5 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou motoriku, hmatovou citlivost, mechanickou dovednost, trpělivost a koncentraci
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • výjimečný francouzský design
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesign in France
Rozměry produktu4*4*5 cm

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...