Dřevěná stavebnice pracovní stroje Constructor Tool Box Eichhorn autojeřáb džíp nákladní auto a služební auto 170 dílů od 6 let

Popis produktu

Dřevěná stavebnice pracovní stroje Constructor Tool Box od německého výrobce Eichhorn je moderní stavebnice, se kterou se zabaví všechny šikovné děti již od 6 let. S bohatou 170dílnou soupravou si dokáží sestavit 4 perfektní modely – mobilní jeřáb, džíp, nákladní nebo servisní auto. Hlavní dílky stavebnice s precizně zpracovanými detaily jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je příjemné na dotek, usnadňují dětem manipulaci. Malí inženýři a konstruktéři s touto stavebnicí vyzkouší své schopnosti a dovednosti, rovněž si rozvíjejí i logické myšlení a technickou představivost. Při skládání originálních stavebnic objevují stále nové herní možnosti, zabaví se s nimi na dlouhá léta.

Stavebnice mají velký význam pro každé dítě, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Stavebnice ze dřeva Eichhorn se vyznačuje nadčasovým designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, zjišťují, jak realizovat nové nápady a řešit problémy, učí se dívat na svět jiným pohledem. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, spoléhají se na své vlastní síly a schopnosti. Veselé a syté barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 170dílná dřevěná stavebnice
  • 4 různé modely (autojeřáb, džíp, nákladní auto, služební auto)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení10*39*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,16 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.